Ogłoszenie


#1 Sat-07-12 13:41:41

Nero

Demon

Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 25
Punktów :   

Dante

Imię: Dante
Nazwisko: Sparta
Wiek: wygląda na 16
Płeć: Mężczyzna
Orientacja: heterosexsualista
Rasa: Pół demon
Wygląd: Dante jest wysokim chłopakiem o czarnych włosach i błękitnych jak ocean oczach, ma oliwkową, zawsze opaloną cerę. Zazwyczaj nosi czarne ubrania, a charakteryzują go jego ulubione czarne okulary przeciwsłoneczne oraz tatuaż na plecach.
Charakter: Nie jest specjalnie towarzyski. Cechuje go sarkastyczny humor oraz to, że nienawidzi głupoty. Potrafi siedzieć w domu cały dzień i słuchać muzyki. Uwielbia książki i czyta ich całe setki. Jako rodzony Hiszpanin bardzo podoba się kobietom, a to często wykorzystuje do manipulowania ludźmi. Dante jest łowcą demonów, jednak poskramia je często za pieniądze. Ma dwa nałogi: pizza i lody truskawkowe. Dante był zawsze wyszczekany. Nawet na widok największych potworów zachowuje zimną krew. Jest bardzo zdecydowany i porywczy. Przez swoje zachowanie ma bardzo wielu wrogów. Po przygodzie ze swoim bratem jego zachowanie się poprawiło, lecz naśmiewanie i ośmieszanie wrogów nadal sprawiają mu przyjemność.

Moce/Umiejętności: Zmiana postaci na pól demoniczna, umiejętności walki mieczami, umiejętność korzystania z wpływów
Przedmioty: Rebeliant (Rebellion) - miecz Dante, który należał do jego ojca.
Ebony & Ivory - dwa pistolety Dante, które zaprojektował, cechują się wysoką szybkostrzelnością.
Kojot-A (Coyote-A) - strzelba śrutowa, dysponująca ogromną siłą rażenia na krótkim dystansie. Wraz ze wzrostem odległości, zwiększa się rozprysk śrutu i zmniejsza siła rażenia.
Rzeźnik (Gilgamesh) - Dwa mechaniczne ramiona, stworzone do walki wręcz.
Pandora - demoniczna broń palna, która może przybrać 666 form.
Lucyfer (Lucifer) - broń, która może stworzyć wybuchające miecze i posłać je w dowolnym kierunku.

Ostatnio edytowany przez Nero (Sat-07-12 13:52:38)

Offline

 

#2 Sat-07-12 13:44:57

Naoki

Moderator

Zarejestrowany: Thu-07-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Dante

W opisie charakteru musi być minimum sześć zdań. Dopisz jeszcze trochę i zaakceptuję. EDIT: Dobra, akceptuję.


Ja wiem, że twój świat jest w moich rękach. Ty wiesz, że pociągam za sznurki. Lubię patrzeć, kiedy jesteś tak wysoko, bo wiem, że mogę cię ściągnąć, gdy tylko zechcę.

Karta postaci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
NA KAŻDE SZAMBO od firmy MIXBET LAT 宿泊設備 エチューカ