Ogłoszenie


#11 Mon-07-12 10:23:26

 Morphine

Elf

36470878
Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 143
Punktów :   

Re: Pokój Katsumi (nr 10)

- Taki sen najprędzej postawiłby cię na nogi- zaśmiała się głośno- Wcale nie był taki zboczony jak ci się wydaje,- wyszczerzyła się.  Nie jest tak źle. Od razu inaczej wyglądasz, zobacz.- podała jej lusterko- Jeśli dalej będziesz taka śpiąca to weź to- podała jej buteleczkę- eliksir słodkiego snu- zasypiasz na parę godzin i wcale nie czujesz się zmęczona.
-Jasne. Trochę zaschło mi w gardle.
Elaine polubiła śpiocha. Młoda blondynka wydała jej się bardzo milutka. Miała nadzieję, że dziewczyna nie będzie żywić urazy za ten sen. To tylko na pobudkę i szczerze mówiąc nie był taki zboczony (co to to nie! Elaine nie była zboczona, wręcz przeciwnie, niewinna cnotka) Zaczęły rozmowę.


And who do you think you are?
          Run around living scars..
                      Collecting your jar of hearts
                                  And tearing love apart..
                                           You're gonna catch a cold
                                                      From the eyes inside your soul..
                                                                  So don't come back for me..
                                                                               Who do you thing you are?

Offline

 

#12 Mon-07-12 14:14:14

Katsumi

Czarownica

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pokój Katsumi (nr 10)

- Wbrew pozorom istnieją rzeczy, które stawiają mnie na nogi. Na przykład wódka. Koszmar. Albo sytuacja, w której wokół nie ma żadnego łóżka - mruknęła, krzywiąc się na samą myśl o tym. Ponownie przypomniała jej się sytuacja z pokoju nr 14. Chyba zaczynała mieć ciche wyrzuty sumienia...
- Dzięki - mruknęła, zaglądając w lusterko. W sumie sama miała tylko jedno i bardzo rzadko do niego zaglądała - dobrze wiedziała, że zawsze wygląda na zaspaną, i nie miała zamiaru nic z tym zrobić. Spojrzała na buteleczkę i ze spokojem położyła ją na jakiejś szafce.
- Ach, elfy mają ciekawe mikstury. Ale ja też lubię spać długo, mam na to czas. Ale gdybym się kiedyś gdzieś śpieszyła, użyję.
Katsumi przeciągnęła się jak kot, wystiawając ręce najwyżej jak mogła. Mruknęła coś cicho, mrużąc przy okazji oczy.
Dobra, skoro nie była śpiąca... to musiała znaleźć sobie jakieś zajęcie.
- Znasz stąd kogoś ciekawego? - zwróciła się do Elaine.

Offline

 

#13 Mon-07-12 16:42:42

 Morphine

Elf

36470878
Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 143
Punktów :   

Re: Pokój Katsumi (nr 10)

-Mieszkam tu od niedawna. Lecz.. znam. Na przykład Karnę lub Kayę. Ciekawe osoby, naprawdę.- uśmiechnęła się życzliwie.- I oczywiście Ciebie. Znaczy.. poznaję. Teraz ja zadam pytanie:
- Co dokładnie ci się śniło?

Jako moderator proszę o nieużywanie emotikon w miejscach przeznaczonych na fabułę. To nie wygląda estetycznie oraz burzy porządek.


And who do you think you are?
          Run around living scars..
                      Collecting your jar of hearts
                                  And tearing love apart..
                                           You're gonna catch a cold
                                                      From the eyes inside your soul..
                                                                  So don't come back for me..
                                                                               Who do you thing you are?

Offline

 

#14 Mon-07-12 20:27:24

Katsumi

Czarownica

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pokój Katsumi (nr 10)

- Ach, wybacz, ale nie mam pojęcia, o kim mówisz. W sumie to... znam tylko dwu ludzi. Ach, ludzi! Moja pomyłka - parsknęła cicho, po czym uśmiechnęła się ironicznie. - Anioła i człowieka. Chociaż znam to trochę za mocne słowo. Ale no nieważne! To dla mnie drażliwy temat!
Fuknęła coś cicho pod nosem, po czym zaczesała ręką włosy do tyłu. Sięgnęła po jakieś szorty leżące na foteu, po czym szybko je założyła. Bądź co bądź nie będzie paradować w samym dużym swetrze, nawet jeśli go lubiła.
Spojrzała z lekkim zmieszaniem na Elaine i zamyśliła się na chwilę.
- Bo ja wiem... To trochę wstydliwe. Nie wiem, czy powinnam ci o tym opowiadać. W każdym razie po części występował tam ten sławetny kisiel, o którym wcześniej rozmawia...
Dziewczyna umilkła nagle, otwierając szeroko oczy. Przełknęła głośno ślinę, najwyraźniej całkiem zapominając, o czym przed chwilą mówiła. Po paru sekundach ruszyła się gwałtownie i nerwowo zaczęła krążyć po pokoju, aby coś znaleźć. Rzuciła się nagle w stronę parasolki - która nadal była zakrawiona - i mocno zacisnęła na niej swoją dłoń.
Cholera, co ja zrobiłam?, zapytała siebie w myślach, po czym nagle złapał sie za głowę.
- Ach, wszystko się pieprzy! - tyle tylko zdążyła wykrzyczeć, bowiem po chwili znikła za drzwiami od pokoju (cały czas trzymając w ręku parasolkę) i zostawiła w nim Elaine samą. Cóż, może i to nie było zbyt miłe, jednak nie miała czasu na wyjaśnienia.
Puściła się pędem w sobie tylko znaną stronę.

Offline

 

#15 Wed-07-12 12:46:08

 Morphine

Elf

36470878
Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 143
Punktów :   

Re: Pokój Katsumi (nr 10)

Elaine kulturalnie wyszła zamykając drzwi zaklęciem. Ciekawa była gdzie ta czarownica gna. Nie chciała zawracać jej głowy. Wyszła na świeże powietrze. Miała plan iść do alchemika. Może potrzebował pomocnicy? Kiedyś pomagała swojej matce robić przeróżne specyfiki, może teraz się sprzyda. Lubiła miejsca w których uprawiało się alchemie. Myśląc o Katsumi i tym co robi opuściła to miejsce.


And who do you think you are?
          Run around living scars..
                      Collecting your jar of hearts
                                  And tearing love apart..
                                           You're gonna catch a cold
                                                      From the eyes inside your soul..
                                                                  So don't come back for me..
                                                                               Who do you thing you are?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tozi.pl