Ogłoszenie


#111 Mon-08-12 21:58:56

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

- Przechadzkę? - Zapytała lekko zdziwiona, przekrzywiając głowę w bok. Dziwiła się, że chłopak w taką porę chce iść na spacer, ale nie chcąc niczego zepsuć, po prostu pokiwała głową. Miała tylko jeden problem - Nie miała nic na przebranie, no bo przecież nie pójdzie z nim na spacer nago. Mogłaby przemienić się w kota i iść obok niego, ale to też pewnie by dziwnie wyglądało... Westchnęła cicho na samą myśl i spojrzała na chłopaka, kiedy ten złapał ją za dłoń i pociągnął w swoją stronę. Zarumieniła się trochę, kiedy kołdra upadła na podłogę cichym szelestem. Cieszyła się w duchu, że chłopak teraz na nią nie patrzy, bo jeszcze bardziej spaliłaby się ze wstydu... Założyła szybko bluzę i pomogła mu wstać, milcząc przez chwilę i unosząc brwi do góry. - Nie mów mi, że nosisz sukienki....

Offline

 

#112 Mon-08-12 22:05:15

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

Ichiro przecząco pokręcił głową. - Nie ja... Kupiłem ją kiedyś dla pewnej dziewczyny, ale nigdy więcej jej nie spotkałem, a żal było wyrzucać-powiedział lekko zakłopotany. Poczekał aż dziewczyna wsunie się w nią i będą mogli wyjść na świeże powietrze. Gdy tylko zobaczył, że Seiko jest gotowa złapał jej dłoń i podążył w stronę drzwi. Otworzył je, przepuścił dziewczynę pierwszą, wyszedł zaraz za nią i zatrzasnął za sobą drzwi.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Dubbo Seaview Apartments