Ogłoszenie


#1 Sun-07-12 23:47:02

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Pokój Ichiro (nr 18)

http://www.hit-meble.com.pl/images/stories/profap/sypialnia-Senso.jpg
No tak, to mój pokój >___>


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#2 Sun-07-12 23:48:39

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

Przechadzając się po korytarzu Ichiro w końcu znalazł pokój ze swoim numerkiem - 18. Gdy tylko do niego wszedł rozejrzał się dookoła i zaraz potem usiadł na krańcu łóżka rozmyślając co mógłby teraz porobić.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#3 Mon-07-12 00:13:36

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

Idąc powoli przez korytarz, ujrzała przed sobą otwarte drzwi od pokoju. W sumie bardzo ją korciło, aby wejść i rozejrzeć się, no albo po prostu poznać osobę, która tam mieszka. Spojrzała na numer, ah... Czyli jest jej sąsiadem! Złapała za klamkę i otworzyła drzwi szerzej, wchodząc powoli do środka i zaczęła się rozglądać. - Przepraszam, jest tu ktoś? - Zapytała, nikogo w środku nie widząc, a przynajmniej tak jej się tylko wydawało.

Offline

 

#4 Mon-07-12 00:18:41

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

-Oi! Nie wiesz, że się puka - krzyknął rozdrażniony, a potem pomyślał -jak mogła mnie nie zauważyć? Po tych słowach Ichiro wstał i wyciągnął pistolety, które zaczepione były o pasek spodni, następnie schował je do jednej z szafek. Nie był zbyt zadowolony wizytą dziewczyny, ale przecież jej nie wygoni (no chyba, że... po nim wszystkiego można się spodziewać). -Nieważne, wejdź jeśli chcesz -dodał na koniec.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#5 Mon-07-12 00:21:56

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

Drgnęła, kiedy zobaczyła chłopaka, który wyjmował pistolety i wkładał je do szafki. Odsunęła się parę kroków do tyłu i westchnęła cicho. - Po prostu chciałam sprawdzić, kto tutaj mieszka. Nie będę się pchać, jeśli ktoś mnie w tym miejscu nie chce, dlatego też mogę po prostu stąd wyjść i dać spokój. - Przechyliła lekko głowę w bok, spoglądając w jego stronę.

Offline

 

#6 Mon-07-12 00:29:58

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

Chłopak dawno już z nikim nie rozmawiał. Był typowym samotnikiem i to wcale nie z wyboru. Podszedł do dziewczyny, nachylił się lekko nad nią, a następnie uśmiechnął się uwodzicielsko, aby zająć jej wzrok. Niepostrzeżenie złapał ją za nadgarstki, wciągnął do środka i zamknął drzwi kopiąc je nogą. - Zostań - rozkazał. Egoista w nim znowu się obudził. Ichiro stwierdził, że obecność dziewczyny w sumie może mieć wiele plusów. Spojrzał na nią jeszcze raz. -Jak masz na imię? - zapytał i nie czekając chwili dłużej puścił jej ręce. Mogło jej się to nie podobać, ale szczerze go to nie obchodziło. Odwrócił się na pięcie i podszedł do barku. Wyciągnął z niego jakiś trunek i dwa kieliszki do wina, które zaraz postawił na stolik.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#7 Mon-07-12 00:35:31

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

Zmarszczyła lekko brwi, kiedy chłopak zacisnął palce na jej nadgarstku. Może chciał ją wykorzystać? Prawdopodobnie. Ale nic się nie stanie, jak trochę poudaje. Uśmiechnęła się niewinnie i zarumieniła specjalnie, odwracając lekko wzrok, wchodząc głębiej do pomieszczenia. Pokój był dość spory, aż dziwiła się, że na samym początku go nie zauważyła. Usiadła powoli na jego łóżku i zaczęła bawić materiałem od sukienki. Bardzo dawno z nie kimś rozmawiała, tak więc bez udawania może stwierdzić, że jest trochę speszona, ale bez przesady. - Chcesz mnie upić? - Zapytała z lekkim uśmiechem. - Jestem Seiko, twoja sąsiadka...

Ostatnio edytowany przez Seiko (Mon-07-12 00:36:25)

Offline

 

#8 Mon-07-12 00:47:35

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

-Tak, jasne - odpowiedział nalewając trochę czerwonego wina do jednego kieliszka i lekko się uśmiechnął- ale nie wiem czy mogę częstować kogoś niepełnoletniego - stwierdził i upił trochę trunku. Chłopak spojrzał w kierunku sąsiadki i zlustrował ją wzrokiem. Spodobała mu się, nie ukrywał tego, ale czuł, że jest speszona. Poza tym było widać, że nie jest zwykłym, słaby człowiekiem. Nie chciał jej się przyznawać, że jest wampirem już na samym początku znajomości. Niech sama trochę pogłówkuję. Chociaż mógł spodziewać się, że dziewczyna już wie o tym. Wampiry specyficznie pachną. Nie zastanawiając się dłużej podszedł do łóżka, a następnie na nim usiadł odstawiając kielich na podłogę. Złapał za jeden z kosmyków jej włosów. Ładne, zadbane- stwierdził. - Jesteś nieśmiała?- zapytał i lekko przechylił głowę na bok.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#9 Mon-07-12 00:53:47

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

- Oczywiście, że możesz, przecież sama się na to zgodziłam, prawda? - Zapytała, uśmiechajac się do niego uroczo, oraz przeczesując drugą dłonią swoje włosy. Może go jakoś do siebie przyciągnie? Bardzo możliwe. Takich ludzi, a raczej... Wampirów bardzo łatwo można do siebie przyciągnąć, a zwłaszcza kobiety. Wzięła swój kieliszek i wypiła ciecz duszkiem, po chwili jednak stawiając na stoliku. Spojrzała na chłopaka, kiedy ten usiadł obok niej i wziął w palce jej kosmyk włosów. Uśmiechnęła się w tym samym czasie i przybliżyła do jego twarzy, przyglądając z zaciekawieniem. W sumie nawet nie miała pojęcia dlaczego to robi, ale było to całkiem zabawne, o dziwo. - Może tak, może nie, kiedyś sam się tego dowiesz, wiesz?

Offline

 

#10 Mon-07-12 01:07:19

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Ichiro (nr 18)

-Taaa - przeciągnął. Rozkojarzony oczy skierował w podłogę, na której leżał beżowy dywanik. Przymknął trochę oczy. - Nie przedstawiłem się - powiedział i westchnął głośno. Puścił kosmyk, który trzymał w rękach. - Dlaczego przyglądasz mi się aż tak uważnie? Boisz się? -zapytał zaniepokojony. Sam w tym czasie obserwował jej drobne dłonie. - Ichiro Hori - dodał chwilę później. Uśmiechnął się łobuzersko. To nie było w jego stylu... Przedstawianie się, wino.. Próbował udawać kogoś innego? Przypodobać się? Nie...- Możesz mówić do mnie Ichi - stwierdził. Tylko jedna osoba go tak nazywała, dawno, dawno temu, ale nie miał nic przeciwko aby to się zmieniło. Niech żyją zmiany w moim żałosnym życiu - pomyślał i wziął do ręki wino. Upił dość spory łyk. Coś zakołatało go w jego martwe serce. - Co jest kurwa - powiedział sam do siebie, lekko zaskoczony faktem, że jednak czuję swoje narządy wewnętrzne, które już od jakiegoś czasu nie były używane. Wstał na chwilę, a potem z powrotem usiadł. Oczy mu się momentalnie rozszerzyły. Wyglądał dość przerażająco. - Wybacz, nie wiem co mi dzisiaj jest.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ONIX AGUAS CLARAS https://www.ehotelsreviews.com/ materace hilding materace janpol