Ogłoszenie


#1 Sat-07-12 16:43:37

 Anon

Bóg Śmierci

44340739
Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 1
Punktów :   
WWW

KP ~ Takugawa Katayanagi

Imię: Takugawa.
Nazwisko: Katayanagi.
Ksywka: Anon.
Wiek: 17.
Płeć: Mężczyzna.
Orientacja: Hetero.
Rasa: Shinigami.
Wygląd: Dość wysoki brunet [193cm], jednak w słońcu jego włosy lśnią tak, że podchodzą aż pod blond, chodzi zazwyczaj w dresie. Często wędruje po ulicach, nie wyróżniając się z tłumu.
http://files.myopera.com/%D0%90%D0%B9%D0%BA%D0%BE/blog/light7.jpeg
Charakterystyczne znaki: Często chodzi w charakterystycznej, czarnej stalowej masce.
http://img407.imageshack.us/img407/7852/nymmask.jpg
Jego prawie całe lewe przedramię przypomina poparzone - jest to rana bo walce z Demonem z piekieł, którego półmetrowa w szerokości magmowa dłoń złapała go za przedramię.
Charakter: Tak jak większość ludzi dla nieznajomych osób jest wrogo nastawiony. Do większości nieznanych mu osób, bo są wyjątki. Mawiają na niego "bezuczuciowy": często zdarzyło się, że rozkochał w sobie jakąś śmiertelniczkę tylko po to, by ją zabić. Sam to określa piękną śmiercią. Mało kto go dobrze zna. Niechętnie poznaje bliżej ludzi. Życie nauczyło go, że im ktoś jest nas bliżej, tym bardziej chce nas zmienić.
Moce/Umiejętności: Nadludzka sprawność, jego mózg nie wykorzystuje 10% jak u ludzi, tylko aż 80%, dzięki czemu jest jednym z najinteligentniejszych istot we wszechświecie.
Przedmioty: Zawsze nosi przy sobie oczywiście swój Notes Śmierci oraz Sztylet Saji. Gdy nie jest używany, ostrze chowa się w rękojeść, lecz gdy chce przystąpić do ataku, może wydłużyć się do 90 metrów, atakując jak wąż.

Ostatnio edytowany przez Anon (Sat-07-12 16:44:50)

Offline

 

#2 Sat-07-12 16:46:18

Naoki

Moderator

Zarejestrowany: Thu-07-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: KP ~ Takugawa Katayanagi

Akceptuję.


Ja wiem, że twój świat jest w moich rękach. Ty wiesz, że pociągam za sznurki. Lubię patrzeć, kiedy jesteś tak wysoko, bo wiem, że mogę cię ściągnąć, gdy tylko zechcę.

Karta postaci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piosenka o kwiatkach filtry do rynien materace hilding materace janpol