Ogłoszenie


#1 Sun-07-12 12:44:14

Kanra

Bóg Śmierci

Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 33
Punktów :   

KP Kanra

Imię: Kanra
Nazwisko: Hiyotori
Ksywka: ---
Wiek: 17 lat
Płeć: Kobieta
Orientacja: Biseksualna
Rasa: Shinigami
Wygląd: http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=2534.png&res=landing
Charakterystyczne znaki: Zamiast prawej ręki posiada kość, jedynie na dłoń zakłada rękawiczkę.
Charakter: Kanra to dosyć zamknięta w sobie dziewczyna o spokojnej i przyjacielskiej naturze, chociaż trochę nieśmiałej. Bywa jednak uparta oraz pyskata w stosunku do innych. Nie lubi, gdy ktoś jej rozkazuje, a także niezbyt trzyma się zasad, woli podążać własnymi ścieżkami. Może i jest trochę zbyt ufna i naiwna, ale potrafi wykazać się ostrożnością w odpowiednich sytuacjach. Czasami może wydawać się typem samotnika, gdyż do nieznajomych podchodzi z lekkim dystansem. A jeżeli chodzi o jej pracę, to podchodzi do niej jak do zabawy, lubi przeprowadzać śmiertelników na drugi świat, to daje Kanrze satysfakcje. Łatwo ją też wkurzyć czy zirytować, chociaż stara się opanowywać swoje emocje. Jej hobby jest obserwowanie życia ludzi, nie wiadomo dlaczego, ale czuje się do nich przywiązana.
Moce/Umiejętności: Niebieskowłosa potrafi czytać w myślach każdej osobie, którą spotka. W dodatku, gdy się ją zrani, zamiast zwykłej krwi pojawia się czarna maź, błyskawicznie atakująca wroga. Kanra potrafi nią manipulować. Trzecią mocą dziewczyny jest manipulowanie żywiołem wody, tylko, jeżeli w pobliżu jest kałuża bądź inny zbiornik wodny.
Przedmioty: Kanra nie rozstaje się ze swoją granatową Kosą, którą zwie Kuro. Potrafi ją zmienić w  sztylet, żeby za bardzo nie rzucała się w oczy. Posiada również katanę ukrytą w wisiorku na szyi, którą w każdej chwili może wyciągnąć.
.

Ostatnio edytowany przez Kanra (Mon-07-12 20:03:53)

Offline

 

#2 Sun-07-12 12:47:29

Naoki

Moderator

Zarejestrowany: Thu-07-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: KP Kanra

Akceptuję.


Ja wiem, że twój świat jest w moich rękach. Ty wiesz, że pociągam za sznurki. Lubię patrzeć, kiedy jesteś tak wysoko, bo wiem, że mogę cię ściągnąć, gdy tylko zechcę.

Karta postaci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
inteligentny dom katowice piosenka o kwiatkach