Ogłoszenie


#1 Sun-07-12 23:52:43

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Pokój Seiko (nr 19)

http://hermonacasa.com/wp-content/uploads/2011/09/small_bedroom-6.jpg

Offline

 

#2 Tue-08-12 17:43:25

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Przechodząc obok jej pokoju , zatrzymała się. I niepewnie zapukała do jej pokoju .
Wkońcu tto jej pierwszy dzień w tym miejscu i nikogo tu nie znała , a słyszała że właśnie w tym pokoju mieszka też Dziewczyna która jest Animagiem . Więc chciała sięz nią zapoznać .

Offline

 

#3 Tue-08-12 22:15:15

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Kiedy już byli w hotelu, pokiwała głową. - Cóż... Muszę poszukać coś w kuchni, nawet nie jestem pewna, czy mam coś do jedzenia, chociaż tak naprawdę nie umiem gotować. - Zaśmiała się cicho i spojrzała przed siebie, widząc przy swoich drzwiach dziewczynę o blond włosach, podeszła bliżej i przekręciła lekko głowę w bok. - Czy coś się stało?

Offline

 

#4 Wed-08-12 10:46:42

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Lekko się uśmiechneła, w sumie nie wiedziała od czego ma zacząć. Cicho westchneła. - H-Hej jestem Emily, mieszkam w tym miejscu od wczoraj... I szczerze to jesteś pierwszą osobą którą tu widzę. -Zaśmiała się uroczo. - A jakoś dziwnie mnie tu przyciągło, pewnie też jesteś Animagiem ? -Ponownie się uśmiechneła i zwróciła wzrok na stojąca dziewczyne.

Offline

 

#5 Wed-08-12 13:11:40

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Ichiro szedł grzecznie za dziewczyną. W pewnym momencie wypatrzył coś. Ktoś stał przed drzwiami do mieszkania Seiko. Westchnął tylko. "Już nie będziemy sami" przesłał myśl do towarzyszki i zwolnił krok. Nie chciał przestraszyć gościa przyjaciółki.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#6 Wed-08-12 14:36:51

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Uśmiechnęła się do niej delikatnie i pokiwała głową, że rozumie. - W porządku, bardzo miło mi cię poznać, ja jestem Seiko. Cóż... Ja również praktycznie tutaj nikogo nie znam, więc nie jesteś sama. - Przerwała na chwilę, słysząc coś o Animagu. Dziwiła się, że ktoś z Animagów ją znalazł. - Tak, tak jestem nim... Chcesz wejść do środka? - Zapytała dziewczyny, po czym spojrzała na Ichiro, ściskając lekko jego dłoń. - To nic, dla wszystkich jest miejsce!

Offline

 

#7 Wed-08-12 17:59:01

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Chłopak westchnął ciężko. - Jak sobie chcesz - powiedział niby od niechcenia i spojrzał w drugą stronę. Wcześniej dokładnie przyjrzał się nowej znajomej Seiko. Całkowicie nie przypadła mu do gustu. -Hej, Seiko - powiedział jej do ucha zakrywając usta dłonią. -Jesteś pewna? - ciągnął dalej - nie znamy jej,no wiesz. Gadał jeszcze jakieś głupoty. Kiedy skończył swój wykład pocałował dziewczynę w policzek i rzucił gniewne spojrzenie do nowej. Zacisnął zęby i uśmiechnął sztucznie. Wyciągnął rękę w stronę kobiety. - Hori Ichiro - powiedział patrząc gdzieś w dal.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#8 Wed-08-12 19:11:57

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Spojrzała na chłopaka kontem oka, warkneła ponieważ nie spodobało jej się jego zachowanie . Uśmiechneła  się do dziewczyny . -Jesne , czemu nie . Nie chciała dać sięmu sprowokować , to był jej pierwszy dzień w hotelu i nie chce sięz nikim kłócić . - uhum , jestem Emily . Miło mi Cię poznać . Powiedziała sarkastycznie , i się uśmiechneła.

Offline

 

#9 Wed-08-12 21:40:45

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Odwróciła ponownie głowę w stronę chłopaka, kiedy ją zawołał i milczała przez dłuższą chwilę. - Tak, wszystko w porządku. - Powiedziała do niego z uśmiechem i wpuściła wszystkich do środka, zamykając za sobą drzwi. - Mój pokój nie jest zbyt duży, ale rozgośćcie się. - Powiedziała z ponownym uśmiechem na ustach. - Podać coś do picia, lub do jedzenia?

Offline

 

#10 Wed-08-12 21:45:59

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

- nie dziękuje . Szeroko się uśmiechneła i usiadła wygodnie na kanapie . -Jest tu bardzo ładnie . - Rozgląda się po całym pomieszczeniu i nie zwraca uwagi na chłopaka .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
badania słuchu lublin, protetyka słuchu