Ogłoszenie


#11 Wed-08-12 23:16:24

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Chłopak złapał za krzesło i podstawił je pod ścianę, a następnie usiadł wygodnie. Spojrzał na Seiko potem na Emily. "Kurwa, mogliśmy iść do mnie" pomyślał i oparł głowę o nadgarstek. -Seiko zrobię coś dla Ciebie, siadaj - powiedział tylko i pomknął w stronę kuchni. Już z daleka czuł zapachy z lodówki, miał bardzo wyczulony nos. Gdy już tam się znalazł, przeszukał wszystkie szafki. Nie chciał siedzieć w towarzystwie dwóch bab, którym pewnie plotkowanie w głowie. Odprężył się i zabrał się do pracy.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#12 Thu-08-12 01:45:21

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Wzruszyła ramionami uśmiechnęła ponownie. - Cóż, to normalny pokój, więc nie jest źle. - Mruknęła cicho i spojrzała na chłopaka. - Co takiego zrobisz? - Zapytała i usiadła na swoim łóżku, wzdychając.

Offline

 

#13 Thu-08-12 12:53:09

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Zaśmiała się i spojrzała na dziewczyne- może i normalny , ale jest ładnie .

Offline

 

#14 Thu-08-12 13:05:42

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Chłopak uśmiechnął się pod nosem i krzyknął z kuchni - zobaczysz! Podszedł do lodówki i gdy ją otworzył to zamarł. Pusta, kompletnie pusta. Walnął się w głowę. Spojrzał na półki. Też nic. Kąciki jego ust opadły. Złapał za czajnik elektryczny i wlał do niego trochę wody. Wyciągnął dwa kubki i wrzucił torebki z herbatą. Gdy tylko woda zagotowała się zalał szybko herbatę i posłodził. Westchnął cicho. Wziął w ręce kubki i zaniósł do pokoju. - Nie masz nic w lodówce, Seiko -powiedział i uśmiechną delikatnie - więc zrobiłem dla was herbatę. Usiadł na wcześniej podstawionym krześle i oparł głowę o dłonie.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#15 Thu-08-12 14:13:41

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

- Również zamieniasz się w kota? - Zapytała po dłuższym milczeniu, spoglądając cały czas na dziewczynę. Kiedy chłopak przyniósł herbatę, uśmiechnęła się lekko i walnęła dłonią w swoje czoło. - Całkiem zapomniałam, że miałam iść na zakupy...

Offline

 

#16 Thu-08-12 15:20:51

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Um , czasami tak , Choć właściwie najczęściej w Kotka . -uśmiechneła się szeroko, spojrzała na chłopaka- Dziękuje za herbate . -starała się być miła wkońcu nie chciała się z nikim kłócić-

Offline

 

#17 Fri-08-12 14:18:51

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

-Nie ma za co-powiedział cicho i spojrzał na Seiko. Wydawało mu się, że jest zafascynowana nową znajomą, w końcu były tej samej rasy. Próbował się uśmiechnąć (co za bardzo mu nie wyszło) i przekręcił głowę w bok. -Więc też jesteś animagiem?-zapytał lustrując twarz Emily. Słodka, ale nie słodsza od jego ukochanej Seiko. Zgarnął włosy z czoła. -Może zamówimy coś? W końcu to hotel, obsługa powinna jakaś być - stwierdził patrząc ślepo w okno. Wieczór, jego ulubiona pora. Powinien właśnie czyhać gdzieś na drzewie na jakąś bezbronną ofiarę losu, a tym czasem tylko obserwuję dwie kobiety.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#18 Fri-08-12 14:40:21

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Pokiwała głową, że rozumie i przeczesała dłonią swoje włosy.
Spojrzała na chłopaka, który zaproponował zamawianie jedzenia z hotelu.
- To dobry pomysł, aczkolwiek musimy zdecydować co będziemy jeść.
Zaśmiała się i uśmiechnęła.

Offline

 

#19 Fri-08-12 16:51:18

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

uhum jestem -uśmiechneła się uroczo.
hmm.. to nie jest zły pomysł , ale ja dziękuje , nie jestem głodna . - Spojrzała na Seiko - A ty w co się najczęściej zmieniasz ?

Offline

 

#20 Sat-08-12 00:23:08

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Chłopak tylko przytaknął. -Seiko- zaczął- ja nic nie zjem - dodał zaraz. Pomyślał, że dziewczyna powinna wiedzieć o co mu chodzi. Uśmiechnął się tak by nie pokazywać swoich kłów i odwrócił głowę w bok opierając ją o ścianę. Odechciało mu się wszystkiego. W pewnym momencie wstał i znowu poszedł do kuchni. Gdy już się tam znalazł otworzył okno na całą szerokość i usiadł na parapecie. Wyglądał jak prawdziwy drapieżnik. "Głowa mnie boli" - wytłumaczył się w myślach niby sam przed sobą, a tak naprawdę wiedział, że dziewczyna śledzi jego myśli. Wziął głęboki oddech i spojrzał na niebo. -To głupie -powiedział pod nosem, a następnie przymknął powieki. Poczuł na swojej twarzy przyjemny wiaterek. Od razu zrobiło mu się lepiej.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
badania słuchu lublin, protetyka słuchu hanolis.pl