Ogłoszenie


#31 Thu-08-12 22:29:36

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Chłopak przegryzł policzek od środka i spojrzał kątem oka w stronę Seiko. Jej oczy zdradzały wszystko, kompletnie wszystko. Przeciągnął się leniwie i wstał. Podszedł do krzesła, na którym siedziała jego ukochana i położył dłonie na jej ramionach. -Gomen, nie chcę cię wykorzystywać czy coś - mruknął i schylił się lekko, kładąc głowę na jednej ze swoich rąk. W pewnym momencie po prostu się wyprostował i przeszedł tak, aby być przodem do towarzyszki. Zrobił słodką minę i uśmiechnął uroczo. -Seeeeeeeeeeiko - przykucnął i oparł podbródek o nadgarstek. -Kocham cię - powiedział dość głośno i przymknął powieki w triumfalnym uśmiechu. Jedną dłonią przejechał po jej policzku, a następnie pogładził go jej wierzchem. -Ile masz lat? - zapytał nagle. Wyrwało mu się. Nie chciał siedzieć cicho i tylko przyglądać się dziewczynie. Zrobił poważną minę, która długo nie trzymała się na jego twarzy. Parsknął śmiechem. -Ja przestałem się starzec jak miałem mniej więcej 21 lat - powiedział przez łzy. Poczuł się trochę jak pedofil. Przetarł szybko spływającą ciecz. Sam nie wiedział z czego się tak cieszył. Może poczuł się taki stary przy swojej młodziutkiej kochance. Złapał się za czoło, ale chwilę potem podniósł kobietę z krzesła. Trzymał ją na rękach przez krótki czas. Zakręcił się tylko w okół własnej osi i padł razem z nią na łóżko. Jego usta wygięły się w łobuzerskim uśmiechu. Przeczesał palcami włosy ukochanej i pocałował delikatnie w policzek.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#32 Fri-08-12 00:07:14

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Spojrzała ponownie na niego i pokręciła lekko głową, uśmiechając się lekko.
- Tak, wiem, nie martw się, wszystko w porządku, ja nie jestem na ciebie zła.
Powiedziała cicho i pogłaskała jego policzek. Nie miała mu niczego za złe, była na siebie zła. Nie umiała nawet go sobą zainteresować, przecież jest tylko głupią dziewczyną, która co jakiś czas zamienia się w kota, nic po za tym, nie umie zadowalać.
Drgnęła, słysząc donośny głos Ichiro, budzącą ją ze swoich myśli. Powiedział, że ją kocha. Uśmiechnęła się na jego słowa i przytuliła do niego. - Ja ciebie też kocham, ale chyba już to wiesz, prawda? - Spojrzała mu głęboko w oczy. - Mam 18 lat... - Powiedziała cicho i wtuliła twarz w jego ramię, głaszcząc go uspokajająco po plecach. Nie chciała aby płakał, to wszystko przez nią. Ichiro nagle ją podniósł i padli razem na łóżku. Naprawdę był szczęśliwy, dlatego nie chciała nic mówić, po prostu pocałowała go czule w usta i przysunęła bardziej. Miała nadzieję, że jej nie odepchnie.

Offline

 

#33 Fri-08-12 21:32:02

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Chłopak uśmiechnął się uroczo. -Wiem- powiedział i dumnie podniósł twarz do góry, a następnie zwrócił się z powrotem do Seiko. -Mogę Ci to mówić ile razy chcesz - złapał ją za dłoń i zacisnął delikatnie. Nachylając się nad dziewczyną przejechał nosem po jej szyi, potem po policzku, a na sam koniec trafił na jej malutki nos. Usta wygiął w uśmiechu (ponownie). -Czuję się przy tobie staro - stwierdził i trochę zasmucił. Poluzował uścisk i delikatnie wplótł palce we włosy kobiety, bo w końcu była już kobietą. Nie małą dziewczynką. Miała 18 lat. W głowie mu się to nie mieściło. - Seiko - zaczął cicho - wyglądasz na 15 - dodał i wyszczerzył białe kły. Odchylił głowę lekko do tyłu i przeturlał tak, aby partnerka była na nim. Tak było mu o wiele wygodniej. Egoista. Znowu patrzył w jej tęczówki. Głupi nawyk pomyślał.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#34 Sat-09-12 01:30:31

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

- Jesteś pewien? A nie znudzi ci się to, albo ja tobie się nie znudzę? - Uśmiechnęła się blado.
Nie chciała go zdenerwować, ale sama myśl o tym, że ją zostawi, sprawiały, że na całym ciele miała gęsią skórkę.
Pogłaskała delikatnie jego włosy, a potem szyję, przytulając się również bardziej do niego.
Lubiła być blisko niego, nigdy tak naprawdę nie czuła do nikogo takiego uczucia, jak do Ichiro.
Ale bała się, że to szybko się skończy.
- Przesadzasz, wiesz? Wcale nie jesteś stary... Ale jeśli czujesz się przy mnie dziwnie, to zrozumiem to i dam ci odejść, przecież nie chcę cię zmuszać do niczego.
Wyszeptała cicho, po czym zamrugała parę razy, lekko zaskoczona, kiedy znalazła się teraz na nim.

Ostatnio edytowany przez Seiko (Sat-09-12 01:32:05)

Offline

 

#35 Sat-09-12 20:13:00

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Uśmiech chłopaka przeobraził się w nieprzyjemny grymas na twarzy. -Głupia - powiedział cichutko i przekrzywił głowę w bok. Dotknął delikatnie czoła dziewczyny. Już miał zamiar użyć swoich nietypowych umiejętności gdy nagle usłyszał coś o odchodzeniu. Skrzywił się jeszcze bardziej. -Za dużo myślisz - stwierdził przenosząc wzrok na Seiko. Przeszył kobietę jednym ze swoich lodowatych spojrzeń. Czy nie rozmawialiśmy już o tym?- zapytał sam siebie w myślach po czym westchnął. - Przepraszam - rzekł, a zaraz potem dodał - Jeśli będzie taka potrzeba, coś z tym zrobię. Mógłbym nawet odwiedzić starego Alchemika. Może on coś poradzi- dwa ostatnie zdania powiedział dość cicho,ale tak, aby mogła to usłyszeć. Kąciki ust podniosły się momentalnie do góry. Ichi przymknął oczy.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#36 Sun-09-12 02:46:38

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Milczała przez dłuższą chwilę i spuściła wzrok, kiedy usłyszała, iż jest głupia.
Może i była, ale cały czas trapiły ją te myśli, myślała, że ją zrozumie.
Odsunęła się od niego i usiadła, przecierając lekko twarz. Chciało jej się płakać.
- Nieważne, zapomnij co mówiłam. I po co chcesz iść do Alchemika? Nic na to nie pomoże...
Wyszeptała cicho i przygryzła dość mocno wargę.

Ostatnio edytowany przez Seiko (Sun-09-12 02:47:06)

Offline

 

#37 Mon-09-12 14:27:51

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

-Nie wiem - powiedział dość cicho i odkręcił się plecami do kobiety. Przez krótką chwilę rozmyślał po czym podniósł się. Skierował wzrok w stronę Seiko. -Przepraszam - rzekł tylko patrząc na wilgotne oczy dziewczyny. Rozchylił lekko usta i przejechał kciukiem po jej policzku, następnie wstał. Ślepo patrząc w podłogę przysłuchiwał się dźwiękom zza okna, tych z pokoju i wszystkiego dookoła. Trapił go nierówny oddech Seiko. Przeniósł swój wzrok na towarzyszkę i zacisnął mocno zęby. Przyklęknął obok niej i złapał za obydwie dłonie nadal głęboko patrząc w jej oczy. -Jeśli chcesz - zaczął mówić szeptem - mogę zmienić cię w to czym ja jestem. Słowa wypowiedziane przez wampira ledwo przeszły mu przez gardło. Tęczówki chłopaka zbladły tak jak i cała twarz. Przymknął powieki.
Ale wolałbym nie narażać cię...
Uśmiechnął się delikatnie, sztucznie. Nadal miał zamknięte oczy. Gdy je otworzył zmieniły kolor. Nie były już takie jak wcześniej, kolorowe. Rubinowe, wściekłe ślipia, w których można było wyczytać strach przed reakcją kobiety. Kąciki jego ust opadły. Złożył pocałunek na wierzchu dłoni Seiko i ponownie wykrzywił w uśmiechu. Tym razem był prawdziwy, pogodny i wyrażał troskę. -To boli i nie będziesz obecna przez jakieś 24 godziny od ukąszenia - ostrzegł dziewczynę. Położył jej rękę na swoim policzku. -Dziąsła będę cię swędzieć, kły wychodzą powoli, tak jak pierwsze zęby u dziecka - dodał zaraz potem - Twój puls zniknie i serce też nie będzie już biło. Możesz się zmienić o 180 stopni - powiedział i kontynuował - Możesz nawet mnie znienawidzić.
Zesmutniał.
Odwrócił głowę w bok i spojrzał spod rzęs na okno. Pogoda, tak samo jak jego humor, zrobiła się brzydsza i wydawało się, że zaraz lunie deszcz, gdy nagle przez czarne chmury wyjrzało słońce.
-Ewentualnie ja spróbuję przekonać Alchemika, aby zrobił dla mnie jakiś eliksir czy coś - Znowu przekręcił twarz w stronę kobiety. Przygryzł swój język. Czekał cierpliwie na odpowiedź.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#38 Mon-09-12 23:10:56

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

- Za co mnie przepraszasz?  Zapytała po chwili, ponownie na niego spoglądając.
Kiedy wstał z łóżka i patrzył zamyślonym wzrokiem przed siebie, również wstała i chciała dotknąć jego ramienia, jednak cofnęła dłoń i usiadła przecierając lekko czoło dłonią. Milczała przez dłuższą chwilę, kiedy zaczął mówić o tym, że może ją zmienić w wampira. To możliwe? - Rozumiem... ale nie wiem czy mnie da się zmienić w wampira, skoro jestem Animagiem. Animagi wampiry? Nie wiem, czy by się w ogóle udało... - Westchnęła cicho i ścisnęła lekko jego dłonie.
Zauważyła zmianę koloru jego tęczówek, dlatego przyjrzała się im głębiej i uśmiechnęła lekko. - Są piękne.
- Rozumiem... Ale naprawdę nie wiem, czy to coś da. A jak się nie uda i umrę? Nie będziesz mógł mnie uratować, moje ciało jako kot również, tak więc... - Przerwała i przytuliła bardziej do niego.
- Jaki eliksir dla ciebie?

Ostatnio edytowany przez Seiko (Mon-09-12 23:12:39)

Offline

 

#39 Wed-09-12 19:30:19

 Ichiro

Wampir

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 113
Punktów :   

Re: Pokój Seiko (nr 19)

Westchnął cicho czując dotyk kobiety. -Nie wiem - powiedział tylko i zamilkł na dłuższą chwilę, aż nie usłyszał kolejnego pytania. - Może mógłby coś poradzić, no wiesz, abym nie był już tym pieprzonym krwiopijcą. Słyszałem, że jest bardzo inteligentny - dodał. Uśmiechnął się delikatnie, a zaraz potem podniósł się na równe nogi i rozejrzał po pomieszczeniu. Złapał mocno rękę Seiko i pociągnął ją aby również wstała. Spojrzał na nią badawczo, a następnie skierował się w stronę drzwi wyjściowych. -Wiesz - zaczął cicho i chwycił jej drugą dłoń. Jego rubinowe oczka zabłyszczały, a on wygiął usta w grymasie. -Jesteś taka młodziutka-stwierdził nie wiedząc co ma powiedzieć i pogładził jej policzek, po czym położył jedną swoją dłoń na miejscu gdzie znajduję się serce kobiety. Przez chwile wsłuchiwał się w jego bicie. Nie chciał aby przestało, było lodowate. Postanowił. -Chodźmy do Alchemika - powiedział cicho i chwycił za ozdobną klamkę czekając na odpowiedź dziewczyny.


To coś więcej niż słowa.

Offline

 

#40 Thu-09-12 00:05:01

 Seiko

Animag

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 103

Re: Pokój Seiko (nr 19)

- I chcesz to zrobić dla takiej beznadziejnej dziewczyny, jak ja? Wiesz... A jeśli będziesz tego żałować?
- Zapytała po dłuższej chwili i spuściła na chwilę wzrok. Nie chciała, aby Ichiro robił tego tylko i wyłącznie dla niej.
Cieszyła się z tego, ale po prostu... Nie chce go do niczego zmuszać. Dziwne wyjaśnienie, prawda?
Sama nie umie sobie tego wyjaśnić, no ale cóż. Była głupia i będzie.
Kiedy złapał ją za dłonie i pomógł wstać, spojrzała na niego pytająco i przekrzywiła lekko głowę w bok.
Czuła jego dłoń na swojej piersi, prawdopodobnie chciał poczuć rytm jej serca, dlatego po prostu uśmiechnęła się szczerze i pocałowała go w policzek, po czym wyszeptała do ucha:
- Powinieneś się cieszyć, że jesteś nieśmiertelny... - Odsunęła się od niego i złapała delikatnie za dłoń.
- Mógłbyś prowadzić? Ja nie wiem gdzie znajduje się Chatka Alchemika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Castle Courtyard Hideaway