Ogłoszenie


#101 Mon-08-12 23:02:48

 yuka

Wampir

Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 236
Punktów :   

Re: Pokój Kise (nr. 4)

Kąciki jej ust uniosły się do góry. Płatki jak najbardziej jej odpowiadały. -Może być- powiedziała tylko. Podeszła do krzesełka, które stało pod ścianą. Usiadła na nim i cały czas przyglądała się przyjacielowi. -Może być na zimno- dodała po chwili. Nie smakowało jej ciepłe mleko. Wzdrygła się na samą myśl o nim. Po krótkiej chwili dostała pożywienie pod sam nos. Odwróciła twarz w stronę Kise i zatrzepotała rzęsami. Wyglądała jak lalka.- Dziękuję- powiedziała i zabrała za jedzenie. Nie był to żaden rarytas, ale jej smakowało. Lepsze to niż nic. Kiedy już skończyła, wstała energicznie z krzesła i odstawiła miskę na blat.  Podeszła do Nuttiego i złapała za ręke. Mocno ją ścisneła po czym  ustała na palcach i pocałowała chłopaka w usta. -Dlaczego wczoraj mnie zostawiłeś- zapytała zaciekawiona. Długo nie wracał, nie wiedziała co robił. Przymknęła powieki i wtuliła twarz w towarzysza.


"Don't speak bitch, just
DIE DIE DIE!
Why can't you go
BYE BYE BYE?!"

Offline

 

#102 Tue-08-12 14:29:45

Nutty

Wampir

Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 172
Punktów :   

Re: Pokój Kise (nr. 4)

Chłopak ponownie przeszukał szafki, aż wreszcie znalazł niewielką miseczkę. W sam raz na płatki. Chwilę później postawił na stolik śniadanie dla przyjaciółki. - Smacznego. - Uśmiechnął się do dziewczyny i oparł się o blat, czekając aż skończy. W pewnym momencie podeszła do Kise i ścisnęła jego rękę. Chłopak odwzajemnił gest splatając dłonie, a następnie pocałował Yuu. - Musiałem pomyśleć. - odpowiedział cicho. To była prawda, nie żadna tania wymówka. Przytulił do siebie dziewczynę i zaczął głaskać ją delikatnie po plecach. - Ładnie dziś wyglądasz, kochanie. - Stwierdził z uśmiechem na ustach. Nie był za dobry w prawieniu komplementów. Chciał zmienić temat, a poza tym dziewczyny chyba lubią, kiedy się je chwali. - Masz jakieś plany na dziś? - zapytał z czystej ciekawości.


With blood shot eyes I watch you sleeping.
The warmth I feel beside me is slowly fading.
Would she hear me, if I called her name?
Would she hold me, if she knew my shame?

Offline

 

#103 Tue-08-12 15:38:00

 yuka

Wampir

Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 236
Punktów :   

Re: Pokój Kise (nr. 4)

-Aha - odpowiedziała krótko. Mogłaby drążyć temat. "Pomyślec? O czym? Dlaczego wtedy?" zadawała sobie pytania i próbowała na nie odpowiedzieć w myślach. Nie wychodziło jej to za dobrze, nie zna chłopaka aż do tego stopnia, aby domyślać się takich rzeczy. Z rozmyśleń znowu wyrwał ją głos Nuttiego. -Dzięki- wymamrotała, a na jej policzkach znowu zakwitł lekki rumieniec. Spojrzała na Kise. -Yyyy-próbowała kupić sobie trochę czasu. Nie wiedziała czy może ma podroczyć się z przyjacielem, czy po prostu dalej być uległą. -Nie mam- powiedziała po chwili. Jej uczucia były silniejsze, nie pozwalały się nawet pobawić. -A co? - dodała w mgnieniu oka.


"Don't speak bitch, just
DIE DIE DIE!
Why can't you go
BYE BYE BYE?!"

Offline

 

#104 Tue-08-12 16:36:50

Nutty

Wampir

Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 172
Punktów :   

Re: Pokój Kise (nr. 4)

Chłopak ucieszył się z odpowiedzi Yuki. Chciał dzisiaj spędzić trochę czasu z przyjaciółką. Nie wiedział jeszcze w jaki sposób, ale w tej kwestii liczył na pomoc dziewczyny. - A nic. To co powiesz na moje całodobowe towarzystwo? - Uśmiechnął się zadziornie, odsłaniając kły. - Tylko widzisz.. ja nie do końca mam pomysł na zagospodarowanie czasu. - Spojrzał na nią błagalnym wzrokiem. "Proszę, niech coś wymyśli.." - powtarzał sobie w myślach. Nie był za dobry w planowaniu dnia. Zazwyczaj nic nie robił albo ktoś uprzykrzał mu żywot swoim niechcianym towarzystwem.


With blood shot eyes I watch you sleeping.
The warmth I feel beside me is slowly fading.
Would she hear me, if I called her name?
Would she hold me, if she knew my shame?

Offline

 

#105 Tue-08-12 17:00:33

 yuka

Wampir

Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 236
Punktów :   

Re: Pokój Kise (nr. 4)

Yuu spojrzała na Kise spod swoich długich rzęs i zrobiła krok do tyłu nie puszczając jego dłoni. -Zgoda - powiedziała tylko. Kiedy usłyszała błagalny ton chłopaka zachichotała cicho i zasłoniła ręką usta. -Chciałam dzisiaj iść na zakupy-uśmiechnęła się delikatnie - ale -dodała chwilę potem -chciałabym też ci coś pokazać. Złapała towarzysza za drugą dłoń i pociągnęła w stronę salonu. Zabrała ze stolika swoje okulary i założyła na nos, po czym skierowała się w stronę drzwi wyjściowych. Złapała za klamkę i szarpnęła za nią. -Idziemy do mnie - powiedziała cicho odwracając się przodem do przyjaciela. Wspięła się na palcach i pocałowała Nuttiego w czoło. W trampkach była o wiele niższa niż w koturnach, które nosi na co dzień.


"Don't speak bitch, just
DIE DIE DIE!
Why can't you go
BYE BYE BYE?!"

Offline

 

#106 Wed-08-12 22:35:34

Nutty

Wampir

Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 172
Punktów :   

Re: Pokój Kise (nr. 4)

Nutty, jak zawsze ciekaw co pragnie mu pokazać dziewczyna, podreptał za nią grzecznie. - Do Ciebie? Oh, milutko. - powiedział z łobuzerskim uśmieszkiem na ustach. Uśmiech jedynie sie powiększył, kiedy Yuu pocałowała go w czoło. Uwielbiał to. Jako, że znał dobrze drogę do pokoju wampirzycy, pociągnął ją delikatnie za dłoń i wyszli na korytarz. Kise zamknął drzwi na klucz, bo przecież nie chciał żadnych nieproszonych gości u siebie w pokoju. Tym bardziej pod jego nieobecność. Gdy już usłyszał ciche kliknięcie, oznajmiające, iż pokój jest zamknięty, Nutty dość szybkim krokiem przemierzył korytarz, po krótkim spacerku zatrzymując się z dziewczyną przed jej drzwiami. Przed oczami stanął mu obraz z jego pierwszego dnia tutaj. Odruchowo zerknął na dywan i mimowolnie się uśmiechnął. - Więc co chciałaś mi pokazać? - przeniósł wzrok na Yukę, opierając się o ścianę.


With blood shot eyes I watch you sleeping.
The warmth I feel beside me is slowly fading.
Would she hear me, if I called her name?
Would she hold me, if she knew my shame?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
piaskownica