Ogłoszenie


#41 Sat-07-12 16:17:54

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pokój Keia (nr 6)

- Wybacz, po prostu nie potrafię go sobie inaczej wyobrazić, wiem, jestem dziwna... - Przerwała, po czym pokręciła głową, cicho wzdychając. Co ona w ogóle plecie? Przecież od samego rana nie będzie mu jęczeć i się użalać. Kiedy chłopak zdjął z siebie ręcznik, zarumieniła się lekko i odwróciła speszony wzrok, nie chcąc mu w niczym przeszkadzać. - Zostawiła sukienkę, hm? - Mruknęła cicho i zdziwiła się bardzo, że powiedziała to na głos. Jednak tylko skinęła głową i zaczęła szukać sukienki, kiedy jednak ją znalazła poszła po prostu do łazienki i ubrała ją, w tym samym czasie również wzięła szczotkę i zaczęła nią przeczesywać swoje włosy. Kiedy już była gotowa, wyszła  z łazienki, oraz z pokoju i spojrzała na chłopaka.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 16:19:01)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#42 Sat-07-12 16:58:11

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Pokój Keia (nr 6)

Szczerze mówiąc jak pomyślał, że znów będzie musiał się użerać z Naokim to opuszczała go wszelka chęć by być kolejnym gościem w jego pokoju. "Sachiko lubi słodycze, prawda? Może po prostu wybierzemy się do cukierni? Nie chcę znów przysparzać jej żadnych problemów co będzie wątpliwe jeśli spotkamy się z Naosiem.. Nigdy nie wiadomo na co razem wpadniemy."
Gdy Sachiko wyszła z pokoju, chciał zamknąć kluczem drzwi.
- No tak.. jest zepsuty. - powiedział pod nosem i machnął na nie ręką. - A, nieważne. Najwyżej wszystko ukradną. - zaśmiał się do swojej ptaszynki i wplótł swoje palce w jej dłoń.
- Wiesz co? Zmieniłem zdanie. Lubisz słodycze, prawda? Pójdziemy do cukierni i kupimy ci masę słodyczy. - zatrzymał się na chwilę i złożył na jej ustach pocałunek.
Nie przestał się zastanawiać nad tym jak mógł wyglądać jego ojciec. Kei popatrzył na swoją dłoń. "Ciekawe jaką osobą był ten człowiek.. Wciąż nie mam jego wspomnień, a powinienem.." Westchnął i poprawił kołnierz od swojej koszuli ponieważ opadł.
Stwierdził, że musi zgłosić w recepcji to, że zamek w jego drzwiach jest niezdolny do dalszego działania. Puścił dłoń Sachiko, uśmiechnął się do niej i powiedział:
- Wyjdź na zewnątrz a ja pójdę omówić coś z panią od recepcji. Trzeba jej zgłosić, że drzwi tak jakby się zepsuły..
Odszedł od swojej ptaszynki, a kiedy doszedł do recepcji zgłosił tylko, że zamek w pokoju numer sześć się zepsuł. Pani od recepcji nie zwykła się czepiać o tego typu rzeczy, więc tylko skinęła głową i zapisała to sobie na kartce. Kei westchnął. "Dziwna kobieta.. Może i nie krzyczy ale jej spokój musi być jakoś uzasadniony."
W końcu wrócił do Sachiko, która czekała na niego posłusznie na zewnątrz. Znów ją pocałował, tym razem pogłębił swój pocałunek. Zaśmiał się do niej jak mały chłopiec i pociągnął za rękę. W stronę cukierni.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#43 Sat-07-12 18:03:22

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pokój Keia (nr 6)

- Do cukierni? Nie chcesz iść do Naokiego? - Zdziwiła się bardziej, ale pokiwała tylko głową, że rozumie. Zdziwiło ją to, że Kei tak nagle zmienił zdanie, ale pewnie nie będzie chciał jej tego wyjaśnić, dlatego kiedy pocałował ją lekko w usta, odwzajemniła pocałunek i uśmiechnęła się delikatnie. - Dobrze, dobrze, to ja poczekam na ciebie... - Powiedziała cicho i zeszła z nim na dół, kiedy chłopak poszedł do recepcji, ona udała się na zewnątrz. Spojrzała w górę, mrużąc lekko oczy. Dzisiaj nie było tak pochmurnie, jak wczoraj, więc na mieście na pewno będzie się rzucać w oczy z taką twarzą. Znowu wracała do tych myśli, iż chciałaby po prostu wyglądać inaczej... Kiedy chłopak już wrócił z recepcji, uśmiechnęła się nieco szerzej i zaczęła iść obok niego, idąc w stronę cukierni.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 18:04:44)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
SkĂĄcelĹŻv dĹŻm Hotels El Tarter