Ogłoszenie


#101 Fri-08-12 12:18:25

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Park

- Posilasz się duszami, prawda? - Zapytała cicho i spojrzała w jego oczy, milcząc przez chwilę.
- Na czym kontrakt polega?


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#102 Fri-08-12 12:35:54

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Park

Na jego twarzy pojawił się większy uśmiech.
- Na czym polega? Oh? - przyłożył dłoń do ust i zaczął mówić - Spełnię twoje życzenie w zamian za twoją duszę. Wypełnię każdy twój rozkaz. Cokolwiek sobie zażyczysz. - oblizał wargi i się uśmiechnął. Jego demoniczne instynkty brały nad nim górę. Zaczął już chyba nawet zapominać, że kiedyś byli razem.
Uświadomił sobie, że jest głodny. Tak. Cholernie głody! Od dawna nikogo nie zabił i się nim nie posilił. A dusza tej dziewczyny pachniała naprawdę wyśmienicie.
Tak świeżo i słodko.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#103 Fri-08-12 12:45:36

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Park

- W porządku. - Powiedziała cicho, cały czas na niego patrząc. - Jeśli najesz się moją duszą, to w porządku. - Powiedziała, odwracając wzrok. W sumie już wiedziała, że jej już nie kocha, jego zachowanie mówiło za siebie, ale nie dziwiła się. A może w ogóle jej nie kochał?  Ona go nadal kochała, nawet jeśli jest człowiekiem.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Fri-08-12 12:46:26)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#104 Fri-08-12 13:11:07

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Park

Zaśmiał się cicho i włożył ręce do kieszeni od spodni.
Wrócił do normalności i popatrzył w niebo.
- Ktoś taki jak ja nie powinien się do nikogo przywiązywać a już zwłaszcza do ludzi. - westchnął - Jesteśmy nieśmiertelni a wy śmiertelni. Jesteście tylko i wyłącznie naszym pożywieniem. Niczym więcej.
Popatrzył na nią ze współczuciem i skarcił siebie w myślach za to, że w ogóle do tego dopuścił.
Podszedł do niej i pocałował ją namiętnie w usta.
- Nie to, że chcę cię zjeść. Boję się, że ciebie stracę. - popatrzył jej w oczy - Dla mnie, demona, sto lat to jak miesiąc.
Wzdrygnął się kiedy ta myśl przeszła mu przez głowę.
Naoki też umrze.
Na jego twarzy pojawił się uśmieszek, którego próbował powstrzymać, ale nie był w stanie, więc wybuchł gromkim śmiechem.
- Zabawne, prawda? - zwrócił się do swojej ptaszynki, ocierając łzę z kącika oka.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#105 Fri-08-12 13:59:55

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Park

- Wiem, demony zawsze trzymały się z daleka od ludzi, lub po prostu ich jedli, w zależności od gatunku... - Powiedziała cicho, spuszczając na chwilę wzrok. - Nie stracisz mnie, a przynajmniej na razie. Będziesz wiedział kiedy będę ci chciała oddać duszę, przynajmniej nie wpadnie w niczyje ręce, oraz będę mogła cię w jakiś sposób uszczęśliwić. - Westchnęła. - Wiem... Przecież sama byłam Bogiem Śmierci. Ale jak powiedziałam wcześniej, nie zmuszam cię do niczego, jeśli nie chcesz przy mnie być, pozwolę ci odejść, chociaż tego nie chcę... Ale jeśli chodzi o kontrakt, to się zgadzam.


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#106 Fri-08-12 14:22:00

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Park

- Rozumiem. - odwrócił się do niej z poważnym wyrazem twarzy a na niebie zaczęły zbierać się ciemne chmury, aż w końcu całe niebo przybrało chorobliwie martwy odcień atramentu.
Kei ściągnął rękawiczkę zębami i zwrócił ją wierzchem w stronę Sachiko. Jego oczy zaczęły się świecić na krwisto różowy kolor a jego kły nieznacznie się wydłużyły.
- Jakie jest twoje życzenie?
Niebo przeszyła błyskawica i spadło z niego kilka, ciężkich kropel deszczu.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#107 Fri-08-12 14:59:46

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Park

Rozejrzała się zdezorientowana, oraz odsunęła krok do tyłu, nie była pewna co do tego, nigdy wcześniej takiego czegoś nie widziała. Tym bardziej, że niedawno również zgodziła się na zmianę w jej życiu, a po chwili rozerwali ją na strzępy. Słysząc pytanie Kei'a, zastanowiła się, musiała pomyśleć. Po chwili wypuściła powietrze z płuc i ponownie nabrała. - Służ mi aż do śmierci... - Powiedziała cicho.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Fri-08-12 15:00:03)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#108 Fri-08-12 15:59:53

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Park

- Więc takie jest twoje życzenie? Zrozumiałem. - powiedział a na jego dłoni pojawił się czarny pentagram.
U Sachiko pentagram pojawił się nad prawą piersią.
- A oto znak naszego kontraktu. - uśmiechnął się a jego oczy zmieniły kolor na początkowy.
Chmury się rozproszyły i przestało padać.
- Jakieś życzenia my lady? - zapytał, kłoniąc się w pół i uśmiechając do niej ironicznie.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#109 Fri-08-12 17:45:42

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Park

Spojrzała na jego znak na dłoni, po czym na swój, pokiwała lekko głową. - Rozumiem.. - Powiedziała cicho i westchnęła, kiedy ten się ukłonił. - Nie mam żadnych życzeń, chociaż powinnam iść do hotelu i zamówić swój pokój, nie będę przecież zajmować twojego... - Spojrzała na Kei'a i zaczęła powoli iść. W sumie też musiałaby iść do sklepu i kupić różne produkty, jest teraz człowiekiem i potrzebuje ludzkiego jedzenia.


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#110 Fri-08-12 18:50:05

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Park

- Twoje życzenie jest moim rozkazem, pani. - wciąż był skłoniony w pół. Miał zamknięte oczy i uśmieszek na twarzy.
- Nie widzę różnicy gdzie zamieszkasz. I tak będę podążał za tobą do końca twojego życia. - jego twarz jeszcze bardziej wykrzywiła się w uśmiechu - Ode mnie nie da się uciec.
Taak, to coś czego od bardzo dawna nie robił.
Zabawa i jedzenie.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://sperli.pl/en/ mobilny serwis opon ciężarowych bydgoszcz