Ogłoszenie


#1 Fri-07-12 12:44:04

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Pajęcza Grota

Wszedłeś do starej, kamiennej i już dobrze podniszczonej groty. Wszędzie jest pełno stalagmitów i stalaktytów. Woda cicho kapie z sufitu, a gdy już opada na podłoże, w jaskini rozbrzmiewa się cichy plusk. Jesteś tutaj sam, a przynajmniej wydaje Ci się, że nie ma tutaj nikogo prócz Ciebie. W niektórych zakamarkach pająki opuszczają się w dół na swojej sieci. Gdy zagłębiasz się bardziej, zauważasz trzy przejścia: pierwsze - ogromne, jak dla olbrzyma i nienaruszone, drugie - wysokości człowieka, ale trochę podniszczone i trzecie - bardzo małe, ale jeśli ciekawi Cię, co jest za tym przejściem, uda Ci się przecisnąć. Zatem? Gdzie pójdziesz?


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#2 Sat-07-12 19:52:22

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pajęcza Grota

Spojrzała na mężczyznę zaskoczona, po czym zaczęła się rozglądać, gdzie się znaleźli. Była zdziwiona tym, że chłopak ją wziął na ręce i tak nagle się przenieśli... Ale tak naprawdę nie przeszkadzało jej to, że była w jego ramionach. Na tą myśl speszyła się i drgnęła, nadal obejmując jego szyję, jakby bojąc się, iż upadnie. - Nie, szybko się pojawiłeś nie przejmuj się tym... - Mruknęła cicho, nadal zastanawiając się gdzie są. - J-Już możesz mnie postawić...


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#3 Sat-07-12 20:08:30

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Pajęcza Grota

- Ah, racja! - odparł i lekko postawił ją na ziemię tak aby nie zrobić jej zbytecznej krzywdy. Rozglądnął się i cicho zachichotał pod nosem. "Idealne miejsce." - pomyślał i zwrócił się do kobiety:
- Nie wiedziałem gdzie się znajdziemy, przenieśliśmy się tutaj losowo. Nie sądzisz, że mimo wszystko jest to miejsce idealne? - zapytał z lekkim uśmiechem na twarzy.
- Oh! Gdzie moje maniery, zapomniałbym się przedstawić. Kei Michaelisu - wyciągnął dłoń w jej stronę - miło mi poznać.
Z sufitu spadła kropla wody i na krótką chwilę przerwała ciszę. Kei stał dumnie z wyciągniętą ręką. Mogłoby się wydawać, że w mroku wygląda o wiele przystojniej niż w świetle dziennym.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#4 Sat-07-12 20:15:18

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pajęcza Grota

Kiedy postawił ją delikatnie, pokiwała lekko głową, po czym odsunęła lekko tak, aby mężczyzna miał trochę przestrzeni. Milczała przez dłuższą chwilę, ale pokiwała głową z lekkim uśmiechem. W sumie miał racje, nie lubiała oświetlonych miejsc, wolała takie, gdzie prawie nic nie widać, oraz nie wiadomo czego można się spodziewać. Spojrzała na mężczyznę, również nie zaprzeczy, że wyglądał przystojniej, jeśli stał w mroku i przyglądał się jej z uśmiechem. - Tak... Lubię takie miejsca, więc w sumie cieszę się, że tutaj jesteśmy. - Podała mu niepewnie dłoń, jednak przez króką chwilę po prostu milczała. - Jestem Sachiko, mi również miło cię poznać... - Powiedziała cicho, spoglądając w górę, kiedy jedna kropelka wody spadła jej na czoło.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 20:17:20)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#5 Sat-07-12 20:24:00

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Pajęcza Grota

Kiedy podała mu swoją dłoń złożył na niej słodki pocałunek swoimi lodowatymi ustami. Zwolnił uścisk i schował ręce za swoje plecy. Wyprostował się i zaczął rozglądać po jaskini. Uśmiechał się lekko a w jego oczach można było dostrzec iskierki, które zwiastowały, że ma w swojej głowie jakiś diaboliczny plan. Udawał, że Sachiko w ogóle go nie obchodzi ale gdy tylko odwracała swój wzrok patrzył na nią kątem oka oceniając każdy centymetr jej ciała. "Nie jest taka zła. Nie zaszkodziłoby mi się trochu zabawić." - myślał w kółko ale nie miał pojęcia jak podejść ją w dobry sposób tak aby nie spłoszyć małego ptaszka.
- Co panienka robiła na cmentarzu? - zagadnął.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#6 Sat-07-12 20:29:06

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pajęcza Grota

Odwróciła speszony wzrok w bok, kiedy pocałował ją w dłoń, spodobał jej się pocałunek, aczkolwiek nie chciała, aby to zauważył. Żeby nie stać jak idiotka, zrobiła parę kroków do tyłu i odwróciła do niego plecami, chodząc powoli po jaskini i dotykając palcami mokrej ściany. Tak szczerze nawet ona nie wie, jak znalazła się na cmentarzu. Szukała jakiegoś spokojnego miejsca, więc wydawało się jej, że spokojnym miejscem będzie właśnie cmentarz. - Chciałam trochę odpocząć... Nie przepadam za krzykami nastolatków, czy też tłumami. Dlatego też postanowiłam pospacerować na cmentarzu. A ty dlaczego tam byłeś? Moim zdaniem również lubisz ciszę i spokój...

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 20:34:33)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#7 Sat-07-12 20:40:02

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Pajęcza Grota

- W istocie: okropnie denerwuje mnie użeranie się z innymi. Idąc na cmentarz chciałem odpocząć od tego wszystkiego. Demony czasami też mają dosyć. - zaśmiał się cicho.
Fakt, że zaczęli ze sobą rozmawiać nie zmieniał tego iż Kei wciąż nie wiedział w jaki sposób to rozegrać by nie spłoszyć nowej ptaszynki a za razem oczarować ją sobą. Była najbardziej skrytą osobą jaką w życiu udało mu się poznać. Kręciło go to. Bez żadnego planu podszedł do niej, wziął w rękę kosmyk jej włosów i przyłożył do ust składając na nim następny, słodki a zarazem lodowaty pocałunek.
- Masz piękne włosy. Dokładnie takie jakie kobiety winny mieć. - popatrzył na nią i mimiką swojej twarzy próbował jej przekazać, że jest bardzo atrakcyjną kobietą i właśnie dlatego tak bardzo go pociąga.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#8 Sat-07-12 20:46:50

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pajęcza Grota

- Ale jednak znaleźli się tam inni i nie mogłeś odpocząć. - Dokończyła za niego z uśmiechem, po czym pokręciła głową w zastanowieniu. - Cóż, ja również chciałam odpocząć, no ale tak to niestety już jest w dzisiejszych czasach. - Powiedziała, nadal spoglądając przed siebie. Kiedy poczuła, że stoi obok niej, odwróciła głowę w jego stronę. Dziwnie się poczuła, kiedy widziała, iż mężczyzna całuje jej włosy. Może nawet uszczęśliwiło? Nigdy nie poczuła takiego uczucia, dlatego też trudno jej stwierdzić. Spojrzała w jego oczy, oraz niepewnie położyła delikatnie dłoń na jego policzku, uśmiechając się. - Schlebiasz mi, wiesz? Jest wiele kobiet z pięknymi włosami, oraz piękniejszą skórą.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 20:47:54)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#9 Sat-07-12 21:06:44

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Pajęcza Grota

Wyłapał z jej oczu, że pierwszy raz odczuwa coś takiego. Chciało mu się śmiać, ale nie mógł tego zrobić. Naprawdę nie chciał jej spłoszyć. "Dziewica? Raczej tak.." - nasunęło mu się na myśl. Fakt ten tylko bardziej go nakręcał do zrobienia z nią kilku niestosownych rzeczy. Ale nie, jeszcze nie teraz. Mają dużo czasu, mnóstwo czasu, całą wieczność by robić takie rzeczy! Nie mogą iść ani do nieba ani do piekła więc nieistotne jest to jak często będą to robić lub w jaki sposób. Właśnie to tak bardzo odróżnia ich od ludzi. "Potwory", co? Mimo wszystko potwory te potrafią czuć i kochać tak samo jak ludzie; w końcu kiedyś, w innym wcieleniu musieli być człowiekiem. Nawet potwory zrodzone z potworów wiedzą jak kochać. Oczywiście jak u ludzi są wyjątki - niektórzy rodzą się tylko po to by siać pustkę i zniszczenie wśród swoich towarzyszy. "Nie, nie myśl w takiej chwili o rzeczach niestosownych do chwili." - skarcił się w duchu za to, że znów zaczyna filozofować na jedne i te same tematy. Ale on nie potrafił inaczej. Żyje już tak długo, że mało rzeczy na tym świecie potrafi go zadziwić czy nakręcić. Oddał się już zwykłej, szarej codzienności, jak zwykli, szarzy ludzie. Czasami był na siebie wściekły za ten fakt a czasami nawet to go nie obchodziło. Nie musiał spać a więc życie wydawało mu się jeszcze dłuższe. Życie? Czy aby na pewno można to nazwać w ten sposób? Czy ktoś kto zrodził się z lamentów i żali ludzi, ktoś kto nie może umrzeć ma prawo żyć jak normalny człowiek? Jest to raczej majaczenie pomiędzy kilkoma światami i uczenie się. Ciągła, ciągła, ciągła nauka o ludzkim świecie jak i o innych świata. Nauki tej o dziwo nigdy nie ma końca. Zawsze pojawia się coś nowego. Podobno dopiero podczas śmierci istoty mogą zrozumieć całą prawdę o świecie. Po co im to potrzebne skoro i tak przenoszą się do innego ciała i o tym zapominają? Błędne koło które trwa już długo, stanowczo zbyt długo aby można było je pochwalić.
Pokręcił głową lekko zasępiony swoimi myślami i objął delikatnie Sachiko w talii. Stał do niej plecami więc nie mogła popatrzyć mu w twarz. Przyciągnął ją do siebie.
Nagle w jaskini rozległ się trzask. Gdyby serce Keia nie było martwe na pewno podskoczyłoby mu do gardła. Ale był demonem i do tego bardzo opanowanym. Przywarł do ściany razem ze swoją ptaszynką zasłaniając ją swoim ciałem. Przyłożył palca wskazującego do ust każąc jej tym samym by była cicho.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#10 Sat-07-12 21:16:12

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Pajęcza Grota

Wiedziała, że chłopak przez dłuższą chwilę się zamyślił, dlatego nie chciała mu przeszkadzać. Ona również miała takie dni, lub nawet momenty, w których cofała się w przeszłość, ale tak naprawdę teraz nie chciała o tym myśleć, bo jeszcze przy nim by się pogrążyła, a już go poznała i wie, że lubi bawić się uczuciami. Westchnęła bardzo cicho do siebie i drgnęła, kiedy poczuła, iż chłopak również drgnął. Zarumieniła się również, kiedy przycisnął ją trochę do ściany, ale pokiwała lekko głową, nie odzywając się w ogóle. Nawet nie wiedziała co się dzieje, ale prawdopodobnie coś dziwnego.


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
huśtawki ogrodowe materace hilding materace janpol