Ogłoszenie


#21 Mon-08-12 08:41:52

 Samuel

Wampir

Zarejestrowany: Sat-08-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pokój Emily (Nr. 3)

- No....  Czyli, że jednak wychodzi na to iż się pomyliłem. Tylko tą było Ci tak łatwo podjąć?
Zapytam unosząc jedną brew do góry w geście zdziwienia. Huh, czyli jednak decyzje też było trudno jej podejmować. No, to niedobrze. Trzeba być zdecydowanym i czasami lepiej podejmować złe decyzje, niż nie podjąć żadnej. No, ale dosyć rozwodów na ten temat, zajmijmy się herbatką.
- Owszem. W takim razie.... Chcę z czerwonych owoców.
Powiedział, po czym podniósł się z kanapy i poszedł za dziewczyną do kuchni. Oparł się o ścianę, patrząc na nią z lekkim uśmiechem. Dziewczyna sobie siedziała na blacie i czekała.
- A Ty coś pijesz?
Zapytał. Samemu będzie mu trochę dziwnie pić, aczkolwiek... Pff... Z jakiego niby powodu? Nie, da radę.

Offline

 

#22 Mon-08-12 16:35:13

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Emily (Nr. 3)

Pomineła wcześniejsze pytanie, poprostu nie lubi takich pytań woli to poprostu przemilczeć. Jedynie się uroczo uśmiechneła do chłopaka, i zaczęła delikatnie machać nogami. - Znaczy , napije się mleka bo jest mi gorąco, a mam tylko to zimne... -Rzeczywiście w lodówce było tylko mleko do picia, chyba że wrzuciła by do wody truskawkowej kostki lodu ? Ale nie woli napić się mleka.

Offline

 

#23 Mon-08-12 21:02:32

 Samuel

Wampir

Zarejestrowany: Sat-08-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pokój Emily (Nr. 3)

Może to i lepiej, że pominęła. A głównie dlatego, ponieważ chłopak drążyłby ten temat i zadawał oraz więcej pytań, a tego Emily chyba uniknąć chciała. Lecz on mógłby pozadawać tych pytań, żaden problem ! Lubił prowadzić różnotematyczne konwersację z ludźmi. Spojrzał na nią zdziwiony. Mleko? On nie lubił mleka. No, lubił, ale tylko truskawkowe.
- Ooo... Rozumiem. No to... Mlecznego w takim razie.
Odrzekł, pochylając głowę i uśmiechając się lekko pod nosem westchnął.
- Lubisz takie jasne kolory,prawda?
Zagaił. Jeżeliby nie lubiła, to raczej nie miałaby właśnie takich kolorów i takich słodkich i uroczych... Dodatków.

Offline

 

#24 Mon-08-12 22:40:04

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Emily (Nr. 3)

Spogląda na niego, akurat woda się zagotowała. Zeszła z blatu i zalała kubek z esencja, postawiła gorący kubek na stoliku przy oknie koło małego szanuj z kolorowymi kwiatami. No niewiem czy wszystko było w jasnych kolorach ? Było też kilka ciemnych , i jaskrawych. Takie jak np jej czerwono biała sukieneczka. Była krwisto czerwona, właśnie takie kolory lubiła, intensywne ale bardzo uwielbia wszystkie kolory może oprucz moro.. Nie jest to ładne ani eleganckie, a tym bardziej słodkie czy dziewczęce.
- Lubie wszystkie kolory ! -Uśmiechneła się zadziornie jak gdyby nigdy nic - a co Cię tu sprowadza, hm ? -Zaczęła mruczeć, tak to Emily robi często gdy czuje się dobrze w czyimś towarzystwie. A naprewde Samuel był dość ciekawy i dość urzekł dziewczyne. Napewno tym że chce zostać na noc w hotelu gdzie ma pokój. No ale cuż zaprzyjaźni się z pluszakami na kanapie ! Tak, oby napewno się mu to udało , zachichotała gdy tak myślała. Zaczęła bawić się swoim ogonem i kukardą która była na nim zawiązana.
-a ty , jakie kolory lubisz, blondynku ?- Zaśmiała się uroczo.

Offline

 

#25 Tue-08-12 16:22:47

 Samuel

Wampir

Zarejestrowany: Sat-08-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pokój Emily (Nr. 3)

A, że ten nie miał nic innego do roboty to stał pod tą futryną i obserwował każdy ruch dziewczyny. No proszę, herbata była już gotowa! Jak uroczo. Odbił się od ściany i podszedł do stołu. Usiadł na jakimś krzesełku i podsunął sobie bliżej herbatę, sięgając po cukierniczkę i słodzą sobie w ciszy herbatę. On słodził wszystko, nie było to dla niego żadną nowością słodzenie owocowej herbaty. Nie lubił gorącej herbaty. Więc może by tak... Obniżyć jej temperaturę, ochładzając nieco ciecz znajdującą się w szklance? Tak, to dobry pomysł. Obecnie nad herbatą unosiła się para.... Jednakże za chwilę ta para zniknęła. Tak było dobrze. Chłopak upił łyk herbaty, zerkając z dołu na dziewczynę.
- Mhm... Dobra.
Stwierdził. Nie odezwał się nic na słów dziewczyny, dotyczące tego, że lubi wszystkie kolory. Ale jej słuchał, więc jakby na dowód tego kiwnął potakująco głową.
- Ja? Lubię ciemne kolory, jednakże do jasnych nic nie mam. Nie przeszkadzają mi.
Odpowiedział na zadane przez nią pytanie.

Offline

 

#26 Fri-08-12 20:49:23

 Emily

Animag

37193256
Call me!
Zarejestrowany: Mon-08-12
Posty: 27
Punktów :   

Re: Pokój Emily (Nr. 3)

Uśmiechneła się gdy chłopak powiedział że herbata mu smakuje , wkońcu to jej ulubiona !
- Cieszę się, że Ci smakuje .
Uśmiechneła się do niego uroczo . Usiadła na przeciwko niego i wpatrywała się w chłopaka.
- Odrazu mogłeś powiedzieć że lubisz wszystkie kolory .
Spojrzała na niego , po czym wzrok skierowała na okno.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwizowo.pl czyszczenie kotłów materace hilding materace janpol