Ogłoszenie


#71 Fri-10-12 22:25:54

 Alianne

Kitsune

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: Cmentarz

Widać było jak na dłoni jego maniery. Ali lubi dobrze wychowanych facetów. Nie są wtedy szowinistami.
- Postanowiłam wpaść jak.. czł.. demon- poprawiła się. Przywykła do życia między ludźmi.
Z towarzystwem mocnego trunku
- A ty? Dlaczego przyszłeś? Lubisz patrzeć na nieruchome posągi?
Parsknęła tylko na wzmiankę o pięknych dziewczynach.
- Miło spotkać swojego.. pobratymca.
Kazu był miły, aczkolwiek małomówny.
Trzeba to zmienić


Never lose hope.

Offline

 

#72 Fri-10-12 22:49:09

Kazuyuki

Kitsune

Zarejestrowany: Wed-10-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Ja po prostu tylko zwiedzam okolice i zrobiłem sobie małą przerwę pod tamtym drzewem. Nie tak dawno tutaj przyjechałem. Spojrzał na dziewczynę i zaraz po tym w niebo. – Mnie również miło ciebie spotkać. Powiedział spoglądając na nowo poznaną dziewczynę.

Offline

 

#73 Sat-10-12 10:07:29

 Alianne

Kitsune

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Rozumiem cię, Kazuyuki. Trzeba sobie odetchnąć czasem... -Spojrzała w jego ciemne oczy. Połyskiwał w nim duch kitsune. - Cieszę się, że wreszcie spotkałam pobratymca. Dawno nie widziałam innych.
Iskra zapomnienia błysnęła w jej oczach.
- Widziałeś Hotel Elyanos? Można się w nim zatrzymać. Wspaniałe warunki..


Never lose hope.

Offline

 

#74 Sat-10-12 10:17:00

Kazuyuki

Kitsune

Zarejestrowany: Wed-10-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Ja również się cieszę, że ciebie spotkałem. Powiedział i lekko się uśmiechnął w stronę dziewczyny. – Hotelu jeszcze nie widziałem, niedawno dopiero co przyjechałem. Odpowiedział patrząc w niebo. – Jakie są tutaj jeszcze ciekawe tereny do obejrzenia? Zapytał ponownie spoglądając na nowo poznaną dziewczynę.

Offline

 

#75 Sat-10-12 10:49:36

 Alianne

Kitsune

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Hotel jest niedaleko, troszeńkę na południe. Jest wiele atrakcji. Staw, padół, elficka wieża... Ogromny wybór..
Alianne odruchowo spojrzała mu w oczy.
Cały czas patrzy się na mnie
- Dlaczego się mi tak przyglądasz, hm?


Never lose hope.

Offline

 

#76 Sat-10-12 10:55:35

Kazuyuki

Kitsune

Zarejestrowany: Wed-10-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Na to wygląda, że będę miał trochę zwiedzania, a hotel obejrzę w swoim czasie za bardzo mi się nie śpieszy. Powiedział. - Bez powodu. Odpowiedział chłopak. Po chwili znowu spojrzał w niebo. Podobały mu się takie widoki.

Offline

 

#77 Sat-10-12 11:02:16

 Alianne

Kitsune

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Jeśli spieszy ci się, to nie będę ci przeszkadzać.- Młoda kitsune usiadła po turecku i zamknęła oczy. Walczyła ze wspomnieniami, z czasów kiedy mieszkała z Kitsune.
- Podróżujesz?


Never lose hope.

Offline

 

#78 Sat-10-12 11:11:02

Kazuyuki

Kitsune

Zarejestrowany: Wed-10-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Nie śpieszy mi się i rzeczywiście dużo podróżuję. Odpowiedział dziewczynie. – Mogę spytać co ty tutaj robisz? Zapytał dziewczyny dalej patrząc na niebo. Rozmyślał przy tym o paru sprawach i swojej przeszłości.

Offline

 

#79 Sat-10-12 12:37:39

 Alianne

Kitsune

Zarejestrowany: Sun-07-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: Cmentarz

- Ja? Myślę.. Musiałam ochłonąć.- zaśmiała się cierpko.- A ty? Dlaczego tu przyszedłeś? O czym myślisz?
Popatrzyła w niebo. Nadchodziła noc. Zimna i melancholijna. Czekała, aż nieznajomy jej odpowie.
Był zdecydowanie małomówny. Aż korciło ją, by mu to powiedzieć, jednak wstrzymała się, nie chcąc go odstraszyć. Pod kruchą skorupą był myślącym człowiekiem.
Niech tylko więcej mówi


Never lose hope.

Offline

 

#80 Sat-10-12 13:01:40

Kazuyuki

Kitsune

Zarejestrowany: Wed-10-12
Posty: 26
Punktów :   

Re: Cmentarz

Spojrzał na dziewczynę. - Ja zrobiłem sobie przerwę w podróży. Odpowiedział po czym znowu spojrzał w nocne niebo. – [i]Myślę o paru rzeczach z przeszłości. Odpowiedział spokojnie. Nie lubił mówić o niczym co miało miejsce w przeszłości. Chłopak zawsze mało co mówił o sobie. Wolał więcej dowiadywać się o kimś. – A ty o czym takim myślisz? Zapytał się nowo poznanej dziewczyny i lekko się uśmiechnął w jej kierunku. Zaraz po tym spojrzał w bezgwieździste niebo. Myślał jeszcze przez jakiś czas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kutna-hora.ibetonove-jimky.cz 宿泊設備 エチューカ materace hilding materace janpol