Ogłoszenie


#1 Thu-07-12 20:16:40

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Recepcja

Dość spore pomieszczenie, w którym znajduje się regał z książkami oraz stolik i krzesło, przy którym można odpocząć. Niedaleko stolika wbudowana jest lada, przy której stoi dość młoda kobieta, mająca miły uśmiech na twarzy. Bez problemu doradzi Ci, jaki pokój jest dobry, oraz wręczy klucze.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Fri-07-12 13:46:56)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#2 Sat-07-12 13:21:15

Naoki

Moderator

Zarejestrowany: Thu-07-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Recepcja

Naoki z ogromnym uśmiechem na ustach przekroczył próg hotelu, rozglądając się na wszystkie strony. Nie chciał, aby jego sprytnym oczkom umknął jakikolwiek szczególik, który - kto wie - w przyszlości może być bardzo pomocny.
Początkowo, gdy tylko wszedł do recepcji, stanął pod regałem z książkami oraz kątem oka spojrzał na młodę kobietę z recepcji. Cóż, wygląda na to, że mu się poszczęściło - jak to miło, że spotkał jakąś niewiastę już na samym początku jego przygody w Elyanos. Poluźniając jakieś dwa (zupełnie niepotrzebne!) guziki jego ciemnej koszuli, pewnym krokiem zaczął iść w stronę lady. Będąc jeszcze kilka metrów od "celu", uśmiechnął się czarująco, pokazując swoje ostre, białe ząbki.
- Witaj, kochanienka - mruknął zalotnie, opierając się łokciami o ladę. Przyjrzał się dokładnie jej obliczu, a następnie ciału, zatrzymując co chwilę wzrok na poszczególnych partiach. - Mógłbym prosić o jakiś kluczyk do pokoju? Może mi także doradzisz, które pomieszczenie powinienem wybrać? - zagruchotał, patrząc głęboko jej w oczy.


Ja wiem, że twój świat jest w moich rękach. Ty wiesz, że pociągam za sznurki. Lubię patrzeć, kiedy jesteś tak wysoko, bo wiem, że mogę cię ściągnąć, gdy tylko zechcę.

Karta postaci

Offline

 

#3 Sat-07-12 13:32:03

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Recepcja

Kobieta właśnie czytała jakąś gazetę, która ją bardzo zafascynowała. Jednak kiedy usłyszała kroki, spojrzała na postać, po czym odłożyła gazetę i uśmiechnęła delikatnie. Była zaskoczona tym, iż chłopak tak na nią dziwnie patrzył, jednak nie chciała o tym myśleć. Nie zaprzeczy też, że był bardzo przystojny, ale tacy chłopcy po prostu myślą o jednym. Nie chciała jednak mu zepsuć zabawy, więc postanowiła trochę "poudawać".
- Oczywiście, dam ci kluczyk, nie ma problemu. - Powiedziała, po czym dała mu klucz do pokoju z numerem pięć. -Nie będę doradzać, ponieważ na pewno dałam Ci dobry pokój, tak więc chciałbyś się jeszcze czegoś dowiedzieć? - Zapytała z uśmiechem.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 13:40:31)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#4 Sat-07-12 17:21:55

 Sida

Demon

44451190
Skąd: Jigoku
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 307
WWW

Re: Recepcja

Kei postanowił wynająć pokój zaraz po swoim lisim nieprzyjacielu, nie mógł być gorszy. Szedł teraz z rękami włożonymi do kieszeni od spodni w stronę lady z młodą, piękna kobietą która na jego oko była lekko roztargniona. Przystanął kilka metrów od lady i rozglądnął się po pomieszczeniu. Dużo, dużo, wręcz mnóstwo przeróżnych książek! Podszedł do półki po lewej stronie i wyciągnął z niej jedną książkę w grubej i już dobrze podniszczonej oprawie. Odwrócił głowę w stronę uśmiechającej się kobiety i zapytał:
- Co to za książka? Nie ma na niej tytułu. - Oglądnął ją jeszcze kilka razy i w końcu odłożył. Jeszcze chwilę rozglądał się po sali po czym podszedł powoli do biurka i dotknął podbródka kobiety lekko go unosząc tak aby mogła mu spojrzeć w oczy.
- Mógłbym klucz do pokoju numer 6? - zapytał i ironicznie się uśmiechnął.


.

I'm a killer, cold and wrathful
Silent sleeper, I've been inside your bedroom
I've murdered half the town

I'll fill the graveyards until I have you.

Oh, the horror of our love
Never so much blood pulled through my veins

I will eat you slowly...


Offline

 

#5 Sat-07-12 17:33:31

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Recepcja

Kobieta spojrzała w stronę mężczyzny, po czym zamyśliła na chwilę. Tak naprawdę nie wiedziała dlaczego na tej książce nie ma napisu, no ale cóż, przecież mogła go tam dopisać, nawet nie wiedziała jak się nazywała. - Cóż... Nie mam pojęcia. Nawet ja nie mam pojęcia jak się nazywa... - Zamyśliła się, spoglądając w oczy mężczyźnie, oraz lekko się zarumieniła, odsuwając. Schyliła się na chwilę, szukając kluczy, po czym podała mu klucz z numerem sześć.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sat-07-12 17:33:56)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#6 Sun-07-12 15:39:59

 Morphine

Elf

36470878
Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 143
Punktów :   

Re: Recepcja

Elaine miała przybyć do hotelu. Chciała tu zamieszkać. Przeszła przez drzwi.. Zobaczyła kobietę za ladą. Wyglądała sympatycznie. Podeszła. Zająkała lekko:
- Dzień.. dobry.. Chciałabym tu wynająć pokój.. Mogłaby mi pani doradzić...- Zrobiła proszącą minkę...
Kobieta wstała i poprowadziła dziewczynę za sobą...


And who do you think you are?
          Run around living scars..
                      Collecting your jar of hearts
                                  And tearing love apart..
                                           You're gonna catch a cold
                                                      From the eyes inside your soul..
                                                                  So don't come back for me..
                                                                               Who do you thing you are?

Offline

 

#7 Sun-07-12 16:21:57

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Recepcja

Kobieta spojrzała na dziewczynę, po czym uśmiechnęła się i pokiwała głową, biorąc pęk kluczy i prowadząc ją na górę. Kiedy się już tam znalazły, wskazała na jeden z pokoi, oraz podała jej klucz. - Numer siedem.  Jestem pewna, że ten pokój ci się spodoba, a jeśli nie, po prostu przyjdź na dół i poszukamy inny. - Uśmiechnęła się do niej przyjaźnie, po czym zeszła do recepcji.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sun-07-12 16:22:55)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#8 Sun-07-12 19:21:54

Kanra

Bóg Śmierci

Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Recepcja

Kanra bez żadnych emocji na twarzy weszła do budynku hotelu, nie chciało jej się zbytnio tu przychodzić, ale w końcu musiała gdzieś mieszkać. Nie zamierzała spać na ławce w parku. Zatem przeczesała dłonią swoje długie, morskiego koloru włosy zdejmując nakrycie głowy, po czym podeszła do recepcji, gdzie stała dosyć ładna kobieta, która na rzut oka nawet się spodobała młodej shinigami.
- Dzień dobry - Przywitała się z nią, starała się uśmiechnąć, jednak wyszedł jej tylko mały cień uśmiechu. No cóż, to jakiś plus, przynajmniej nie pokazała swojej rozkapryszonej miny, która świadczyła o tym, że Kanra nie przepada za tym miejscem. - Czy jaśnie pani pomogłaby mi doradzić w sprawie pokoju, gdyż chciałabym jeden wynająć - Rzekła miłym, ździebko poważnym tonem. Nawet ukłoniła się przed kobietą ukazując jej swój szacunek. No cóż Hiyotori zazwyczaj tak się właśnie odnosiła do starszych od niej ludzi. Nawet jeżeli byli tylko śmiertelnikami.

Offline

 

#9 Sun-07-12 19:49:06

 Sachiko

Człowiek

8479888
Zarejestrowany: Wed-07-12
Posty: 289

Re: Recepcja

Widząc młodą dziewczynę, skinęła jej tylko głową, po czym zastanowiła się. - Oczywiście, doradzę ci, aczkolwiek nie wiem, czy jest tutaj dużo wyboru, no ale w razie czego zgłosisz się do mnie, jeśli nie będzie ci coś pasować w wybranym pokoju. - Wyjęła po chwili z kieszeni kluczyk, podała jej również i uśmiechnęła lekko. - O to klucz do pokoju numer osiem. Mam nadzieję, iż ci się spodoba i nie będzie żadnych problemów.

Ostatnio edytowany przez Sachiko (Sun-07-12 19:50:31)


Zabij głos, zamknij oczy, utoń w ciemności, błądź naokoło.

Offline

 

#10 Sun-07-12 20:09:27

Nero

Demon

Zarejestrowany: Sat-07-12
Posty: 25
Punktów :   

Re: Recepcja

Wchodzi bez zastanowienia do hotelu i bez żadnego strachu idzie po klucze do pokoju ale nie jest zdecydowany który pokój wziąsc. Zamyślony drapiąc  sie po głowie i pyta się się dziewczyny z recepcji czy może mi doradzić jaki pokój wziąć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krutor.pl automatyzacja